18 Kasım 2020
2020 Su ve Atık Sudan Numune Alma Eğitimi 2.Grup 1-2 ARALIK 2020 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR!

SAYIN İLGİLİ

2001 yılında Bakanlığımızın bünyesinde kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir.

19-20 Kasım 2020 tarihinde yapılan Su ve Atık Sudan Numune Alma Eğitimi sırasında sistemsel aksaklıkların yaşanmaması için eğitim kontenjanla sınırlı tutulmuş olup 470 kişi eğitime kayıt olmuştur.

   Kayıt yaptıramayanların mağduriyetinin önlenmesi amacıyla 01-02 ARALIK 2020 tarihilerinde  2.GRUP SU VE ATIK SUDAN NUMUNE ALMA EĞİTİMİ tekrar gerçekleştirilecektir.  2.GRUP SU VE ATIK SUDAN NUMUNE ALMA EĞİTİMİ KAYIT SON BAŞVURU TARİHİ 30 KASIM 2020 gününe kadar kayıtlarınızı aşağıdaki linkten yapabilirsiniz. Eğitim başvurusu kontenjanlarla sınırlı olduğundan dolayı son güne kalmamanızı önemle rica ederiz. Ücretini yatırmış ancak kayıt olamamış katılımcılar aşağıda belirtilen linke tıklayarak giriş yaptıktan sonra kayıtlarını oluşturabilirler. Ücretini yatırmamış olan ve eğitime katılmak isteyen katılımcılarda aşağıda belirtildiği şekilde ücretlerini yatırdıktan sonra kayıtlarını oluşturabilirler.

Katılımcılar öncelikle Bulundukları ilin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri Döner Sermayesinden referans numarası alarak (239 Sıra Numaralı -Çevre Alanında Teorik ve Pratik Eğitimler/Günlük 200 TL (KDV Dahil)), Bakanlığımız Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü Halk Bankası nezdindeki Kurumsal hesabına 301 Gelir Kodu ile, katılacakları eğitimin gün sayısına uygun olarak 2 günlük eğitim için toplamda 400 TL(KDV dahil), olan KATKI PAYI bedelini yatırmaları gerekmektedir. Dekontunu da kayıt formunda ilgili yere yüklemeleri zaruridir.

Ayrıca katılımcılar Su ve Atık Sudan Numune Alma Eğitimi için 550,00 ₺(KDV Dahil) ücreti Türkiye Çevre Koruma Vakfı İktisadi İşletmesi T.C Ziraat Bankası Ümitköy Şubesi İBAN NO: TR17 0001 0016 7152 1264 1250 53 hesabına yatırmakla mükelleftir. (Ücretleri yatırdıktan sonra başvuru esnasında dekont numaralarını sisteme girmeniz gerekmektedir.)

Kayıt esnasında Sisteme yüklemiş olduğunuz fotoğraflar sertifika ve kimlik kartlarından kullanılacağından dolayı son 6 ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf olması gerekmektedir.

01.01.2020 tarihi itibarı ile E-Fatura uygulamasına geçmemiz nedeniyle, E-Arşiv faturalar PDF formatında oluşturularak belirtmiş olduğunuz mail adresinize gönderilecektir. Faturalar ücreti yatıran firma ya da kişiler adına düzenlenecek olup fatura bilgilerinin eksiksiz olarak doldurulması önemle rica olunur.

Eğitim sonucunda başarılı olamayan personel için http://lab.csb.gov.tr/ web sitesinden duyurulacak tarih ve saat de on-line olarak telafi sınavı yapılacaktır. Eğitim ile ilgili eğitim programı ve eğitim notları vb. hususlardaki açıklamalar, Genel Müdürlüğümüz Laboratuvar, Ölçüm ve İzleme Dairesi Başkanlığı’na ait http://lab.csb.gov.tr/ web sitesinden duyurulacaktır.

İlgililere önemle duyurulur.

Başvuru için tıklayınız

SON BAŞVURU TARİHİ 30 KASIM 2020