07 Temmuz 2021
2021 RİSKLİ YAPILARIN TESPİT EDİLMESİNE İLİŞKİN ESASLARA YÖNELİK EĞİTİM ÖN KAYIT

2001 yılında Bakanlığımız bünyesinde kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir.

T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Riskli Yapılar Dairesi Başkanlığınca önümüzdeki günlerde "Riskli Yapıların Tespit Edilmesine İlişkin Esaslara Yönelik Eğitim" yapılması planlanmaktadır.

Eğitim için ön başvuru kayıtları alınmaya başlanmış olup; Ön Başvuru Son Kayıt  tarihi 25 TEMMUZ 2021'dir. Ön Kayıt başvuruları neticesinde;  eğitimin tarihi ve ücreti ile ilgili bilgiler, eğitime katılacak olanların ön başvuru kaydında alınan e-posta adresine gönderilecek, ayrıca duyuru olarak da ilan olunacaktır.

Not: Ön kayıt esas kayıt yerine geçmemektedir. Ön kayıt yapan katılımcılarca eğitimin ücreti ve zamanı belli olduğunda belirlenen ücretin belirlenen hesaba yatırılmasıyla birlikte esas kayıt oluşturulmalıdır. Aksi halde eğitime katılamayacaklardır.

ÖN KAYIT BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ