01 Şubat 2019
Atık Yönetimi Zirvesi başvuruları başlamıştır.

Sayın İlgili;

2001 yılında Bakanlığımız bünyesinde kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Bu nedenle, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü’nün öncülüğünde, Atık Yönetimi ile ilgili uygulamaların güçlendirilmesi, geliştirilmesi ve ilgili paydaş gruplarla (Üniversiteler, özel sektör, çevresel STK’lar, oda ve birlikler, Enstitüler, Belediyeler) bilgi alışverişinde bulunulması ve Atık Yönetimi alanındaki yeniliklerin değerlendirilmesi amacı ile 24-28 Şubat 2019 tarihinde, Maritim Pine Beach Resort  Belek/Antalya’da 4 gün sürecek “Atık Yönetimi Zirvesi ” düzenlenecektir.

Katılımcılar 2.200TL+KDV(%18) katılım bedellerini Türkiye Çevre Koruma Vakfı İktisadi İşletmesi, T.C.Ziraat Bankası, Ankara Ümitköy Şubesi,   IBAN: TR  93 0001 0016 7152 1264 1250 43 no’lu hesaba yatırdıktan sonra 22 Şubat 2019 tarihine kadarbaşvuru.tucev.org adresinden kayıt işlemlerini tamamlayabilirler. Bu ücret mukabilinde tek kişilik odalarda her şey dâhil konaklama, sarf malzemeleri, havaalanından otele, otelden havaalanına transfer vakfımız tarafından karşılanacaktır. Detaylı bilgiyi sisteme girdiğinizde başvuru aşamasında bulabilirsiniz.

 

SON BAŞVURU TARİHİ  22 ŞUBAT 2019

 

Başvuru için tıklayınız

Atık Yönetimi Zirvesi Programı için tıklayınız